kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon

Farmasi El Temizleme Jeli

Farmasi El Temizleme Jeli


Farmasi el temizleme jeli ile elleriniz her zaman mikroplardan uzak olacak. Covid-19’un hızla yayılmasıyla öne çıkan el hijyeninde en tekili ürünlerden birisi de Farmasi el temizleme jeli oldu. İçerisindeki gliserin sayesinde eller herhangi bir yapışkan his kalmadan, ellerinizi kurutmadan mikroplardan arındırır. Gerekli gördüğünüz miktarda ürünü elinize sıkın ve jel tamamen yayılana kadar ve cilt jeli emene kadar elinizi ovalayın. Farmasi el temizleme jeli ile elinizde hiçbir kuruma veya yapışkanlık hissi olmayacak.

Farmasi el temizleme jeli 3 boy olarak üretilmiştir: 50 ml küçük boy 75 ml orta boy 300 ml büyük boy İsterseniz yanınızda taşıyın, isterseniz evinizde, işinizde büyük boy şişesini bulundurun. Farmasi el temizleme jeli ile el temizliğinizi üst düzey tutun.

Ürünü indirimli fiyattan satın almak için Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Farmasi’ye üye olmak için aşağıdaki üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. En yakın zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

Anahtar Kelimeler :