kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon

Farmasi Aydınlatıcı Göz Balmı

Farmasi Aydınlatıcı Göz Balmı


Göz altı morlukları bir çok kişinin büyük problemi. Çevresel ve vitamin eksikliğinden dolayı göz çevresinde morarmalar, kararmalar ve ince çizgiler belirmeye başlamaktadır. Göz çevremiz vücudumuzun en hassas bölgelerinden biridir. Bu yüzden göz çevresine yapılacak bir uygulama çok hassas bir uygulama olmalıdır. Farmasi’de bu soruna destek olmak amacı ile göz çevresi bakımı için Dr. C. Tuna Göz Balmı‘nı üretmiştir.

Farmasi göz balmı, kum zambağı ve yosun özünden üretilmiştir. Ürünün amacı göz altı morluklarını, koyu halkaları, göz çevresindeki ince çizgileri ve göz altı torbalarını azaltmaktır. Düzenli kullanımla bu iki haftada farkedebileceksiniz.

Kullanımı: Farmasi göz balmını parmağınızın ucuna birazcık sıkın. Göz altına ve göz çukuruna çok nazik bir şekilde masaj yaparak kremi yediriniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz.

Hepsi sadece bu kadar. Her ürününde olduğu gibi Farmasi göz altı balmının da sırrı düzenli kullanımdır. 15 ml’lik minik tüpünde olan bu ürünü her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürün hakkında söyleyecekleriniz veya sorularınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden yorumunuzu bizle paylaşabilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak ürünleri indirimli fiyattan almak isterseniz de bana iletişim formlarından ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :