kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon

İletişim

Adres

Türkiye/Farmasi

Telefon

5497949507

Email

info@safiyeilesaglik.com

Safiye ile Sağlık

Direkt satış yapabilmek için online veya fiziki olarak hazırlanan Farmasi katalog içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Katalogların fiziki olarak alınması bazen ücretsiz fırsatlar değerlendirildiğinde maliyetsiz olsa da genellikle çok uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz. Katalog içeriğinde yer alan ürünleri kullanım alanlarına göre farklı kategorilere ayırabiliyor olsak da kar oranları bakımından ikiye ayırabiliriz. Firmanın kurucusu Dr. Cevdet Tuna ürünlerinde alış fiyatınız ile satış rakamınız arasında % 40 oranında fiyat farkı varken katalog içeriğinde yer alan diğer ürünlerde bu oran % 30 olarak belirlenmiştir.

Farmasi tarafından belirlenen bu oranlar girişimciler arasında gereksiz yere haksız rekabet oluşmasının önüne geçilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Fiziki olarak ciddi yatırımlar yaparak yıllarınızı vererek gerçekleştireceğiniz ticaretlerde dahi bahsedilen oranların yakalanabilmesi oldukça güçtür. Firmanın kurumsal yüzünü arkanıza alarak, ihtiyacınız olan eğitimleri düzenli periyotlarla gerçekleştirerek ciddi oranlarda kar elde edebilmek ve bunlara ekstra olarak kuracağınız ekip sayesinde de ciddi primler elde edebilmek hayallerinizin çok kısa sürelerde gerçekleştirilmesi için avantaj doğurmaktadır.