kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon


Farmasi başlangıç seti; Farmasi’ye yeni başlayan kişiler için özel hazırlanmış bir settir. Dört farklı Farmasi başlangıç seti vardır. Bu setlerin fiyatı 69,99 TL’dir. Bu setler sadece yeni üyelere özeldir ve bir tane satın alınabilir.

Farmasi Başlangıç Seti: BB krem, çok amaçlı temizleyici, sarımsaklı şampuan, ruj, masaj jeli, diş macunu, dörtlü tester ve iki adet katalog.

Farmasi Makyaj Başlangıç Seti: BB krem, zen maskara, oje, mat likit ruj, makyaj temizleme mendili, göz kalemi, bir adet parfüm tester, bir adet dörtlü tester ve iki adet katalog.

Farmasi Erkek Başlangıç Seti: Erkeklere özel şampuan, traş sonrası krem, göz kremi, diş macunu, at kestanesi masaj jeli, signor opal parfüm ve iki katalog.

Farmasi Temizlik Başlangıç Seti: Çay ağacı yağı sıvı sabunu, el kremi, çay ağacı yağı katı sabun, temizleme mendili, çok amaçlı temizleyici, sihirli sünger, el temizleme jeli, limon kolonyası ve iki adet katalog.

"BERABER KAZANACAĞIZ"

Anahtar Kelimeler : başlangıç, farmasi, farmasi başlangıç paketi, farmasi başlangıç seti, farmasi erkek başlangıç paketi, farmasi erkek başlangıç seti, farmasi hoş geldin paketi, farmasi hoş geldin seti, farmasi makyaj başlangıç paketi, farmasi makyaj başlangıç seti, farmasi temizlik başlangıç paketi, farmasi temizlik başlangıç seti, fiyatı, içeriği, paketi, seti, ürünleri