kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon


Farmasi üyelik sizlere Farmasi’nin tüm kampanyalarından faydalanmanızı sağlayacaktır. Farmasi üyesi olduğunuz kazanacağınız ayrıcalıkları şu şekilde listeleyebiliriz:

*Ürünleri geliş fiyatından alırsınız

*Satmak isterseniz %30 – %40 kârla satabilirsiniz

*Üyelere özel aylık özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

*Arkadaşlarınız kendi alt üyeniz olarak ekleyebilirisniz.

*Eklediğiniz üyelerin aylık yaptığı alışverişe göre ek prim kazanırsınız.

*Kariyer çalışması yaparak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olmak için sadece Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. En kısa zamanda arkadaşlarımız size ulaşacak, varsa sorularınız cevaplayacak ve Farmasi üyelik işleminizi tamamlayacaklardır.

Farmasi’ye üye olmak için iki şart vardır. Birincisi 18 yaşından büyük olması, ikincisi ikametinin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olmasıdır. Bu şartları karşılayan herkes Farmasi üyelik formunu doldurabilir ve Farmasi üyesi olabilir.

Farmasi üyesi olduktan hemen sonra anında indirimlerden yararlanabilir ve hemen yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Farmasi’ye üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelik sonrası ilk olarak yeni girişimcilere özel Farmasi başlangıç setlerinden birini satın alabilirsiniz. Bu mükemmel kampanya sadece yeni üyelerin ilk siparişine özeldir. O yüzden bu paketten faydalanmayı unutmamanızı öneririz.

Anahtar Kelimeler : farmasi form, farmasi girişimcisi, farmasi girişimcisi ol, farmasi kayıt, farmasi kayıt ol, farmasi üye ol, farmasi üyelik, farmasi üyelik formu, farmasi üyelik koşulları, farmasi üyelik şartları, üyelik formu