kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon


Farmasi’de üye olarak 3 şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.

1-Kişisel alışveriş yaparak,

2-Ürün satışı yaparak,

3-Ekip kurarak,

Kişisel Alışveriş Yaparak Kazanç

Aylık ortalama 200 TL olan ev ve kişisel ihtiyacınız olan ürünleri Farmasi üyesi olduktan sonra Farmasi’den ortalama 150 TL ye alacak ve aylık ortalama 50 TL tasarruf yapılmış olur. Ayrıca kazanılan hediyeler ile bu kazanç yükselmektedir.

Ürün Satışı Yaparak Kazanç

Farmasi ürünlerini %30, Dr C Tuna ürünlerini ise %40 kazançla satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca aylık 250 ve 500 TL’lik satışlarda (bazı aylarda bu rakamlar değişebilmektedir) ek hediyeler kazanarak kazancınızı fazlasıyla artırabilirsiniz.

Ekip Kurarak Para Kazanmak

Farmasi girişimcisi olduğunuz andan itibaren yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz üyeler ve onların da eklediği üyeler ile ay sonuna kadar yapılan toplam sipariş Farmasi kariyerinizi belirler. Farmasi seviyeleri şu şekildedir:

* %3 – 500 TL

* %7 – 1500 TL

* %11 – 4000 TL

* %15 – 8000 TL

* %18 – 12000 TL

* %21 – 18000 TL

Ekibinizin ulaştığı TL puana göre seviyeniz belli olur ve alt üyelerinizin seviyesine göre onlardan prim almaya hak kazanırsınız. Ortalama %21’in kazancı 1800 TL’dir.

Farmasi’de bu şekilde kazançlar elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki üyelik formundan veya Whatsapp butonundan bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler verilerek ücretsiz üyeliğiniz tamamlanacaktır. Siz de Farmasi üyesi olun ve kazanmaya başlayın.

Anahtar Kelimeler : farmasi kazanç, farmasi kazanç seviyesi, farmasi nasıl para kazanılır, farmasi para kazanma, farmasi seviyeleri, farmasiden para kazanma, kazanç, para kazanma