kütahya farmasi, kütahya farmasi lider, kütahya farmasi ürünleri, kütahya farmasi üyelik, tavşanlı farmasi, tavşanlı farmasi üyelik, tavşanlı farmasi ürünleri, safiye ile sağlık, hanımeli safiye, farmasi üyelik kütahya, farmasi eskişehir, farmasi bilecik, farmasi uşak, farmasi afyon


Farmasi‘ye üye olmak için iki şart aranmaktadır. İlki kişinin 18 yaşını doldurması, ikincisi ise Türkiye Cumhuriyeti’nde oturma izni olmasıdır. Yani yabancı uyruklu ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden kişiler de Farmasi’ye üye olabilmektedirler.

Bu iki şartı karşılayan herkes Farmasi’ye üye olabilir. Üyelik ücretsizdir. Satış yapmak, kariyer yapmak veya aylık kota doldurmak gibi zorunluluklar yoktur. Para kazanmak sizin tercihinize kalmıştır. O yüzden sadece ürünleri uygun fiyata almak için bile kayıt Farmasi üyeliğinizi yapabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olduğunuzda ürünler katalogdaki fiyattan daha indirimli bir şekilde gelir. Mesela 200 TL’lik alışverişiniz ortalama 150 TL civarına düşer. Farmasi kataloğu iki bölümden oluşur. Dr. C. Tuna bölümünün kazanç oranı Farmasi bölümüne %10 oranla daha kazançlıdır.

Üye olduktan sonra iki ay hiç sipariş vermeyen üyelerin hesapları askıya düşer. Yani hesap tamamen silinmez ama hesap bloke olur. Eklenen tüm üyeler bir üst sponsorunuza bağlanır. Hesabınızı başka bir Farmasi girişimcisi yardımıyla veya kendiniz sistemden askıdan alabilirsiniz. Fakat eskiden eklediğiniz üyeler tekrar altınıza gelmez. 1 TL dahi olsun sipariş verirseniz hesabın askıya düşme süresi 6 ay uzar.

"BERABER KAZANACAĞIZ"

Anahtar Kelimeler : farmasi askı, farmasi üyelik şartları